01 Mayıs 2020
Rapid
Runner
1BR - 1BR
1BR

Genel Bakış

Türü: Dram, Gerilim, Korku

Sarah, Los Angeles'taki Asilo Del Mar Apartments'ta tatlı bir tek yatak odasına girdiğinde, ikramiyeye çarptığını düşünüyor. Bol miktarda alan, dost kiracılar, grup Barbekü ve hatta sevimli komşu yanındaki kapı var. Her şey göründüğü gibi değil: yüksek sesler geceleri uyanık kalmaya başlar; kedisi kayıp; herkes tuhaf, Lester dışında biraz fazla yardımsever ve güleryüzlü görünüyor. Yakında Sarah bu daireyi seçmediğini öğrenir - onu seçti.

Bu film özeti Henry Morgan Henry Morgan tarafından oluşturuldu.
Ülke
US
IMDb Puanı
6.5 (11226 oy)
Takipçiler
1
İzlenme
11048
Yapım Yılı
2019
Süre
90 dk
1BR - 1BR fragman
Fragman
OFFICIAL TRAILER
1BR fragmanını izle
2019
Önder
Önder
2 ay önce

Son yıllarda bu tarz filmlerde en dikkatimi çeken özellik; yaratıcı, birbirinin tekrarına düşmeyen, enteresan ilerleyen yapımlar ortaya çıkıyor ama sanırım belki de bütçe vb. nedenlerden dolayı özellikle oyuncu kadrosu hafif kalıyor. Bu filmde de durum bu. Çok güzel bir konu var ama filmin hak ettiği/ olması gereken gerilim düzeyi çok hafif kalıyor. oyunculuklar vasatı aşamıyor. Vaktiniz varsa izleyin. Sadece konu olarak iyi bir film.

@onka
2 ay önce

kolay gelsin admin lütfen rica etsem sağlam bir playerden filmi yüklermisin playersan mı yoksa başka bir siteden mi bilmem böyle film izlenir mi reklamlar yüzünden tilme konsantre olamıyorsun .teşekkürler

Henry Morgan
Henry MorganYönetici
2 ay önce

Hocam Başka bir player olsa bile farketmeyecek çünkü bize ait olmayan video içine gömülü reklamlar piyasadaki tek versiyon bu Xbet sürümü. Orjinal sürümü geldiğinde değiştireceğiz.

Henry Morgan
Henry MorganYönetici
2 ay önce

Video 1080p Orjinal versiyon ile değiştirildi