Sinefy
Mobil Uygulamaları

Devam Ediyor
Aşk 101

Genel Bakış

Öğretmenlerini bir basketbol koçuna ayartmaya çalışırken, uyumsuzlukta örnek dört öğrenci, arkadaşlık, sevgi ve kendileri olma cesaretini bulur.

Bu dizi özeti Henry Morgan tarafından oluşturuldu.
Türü: Komedi, Romantik
Ülke
TR
Süre
45 dk
Takipçiler
236
IMDb Puanı
7.5 (8.510 oy)
Yapım Yılı
2020
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Aşk 101 fragmanını izle
2020
İlk An
24 Nisan 2020
Hayranlık
24 Nisan 2020
Tutku
24 Nisan 2020
Özlem
24 Nisan 2020
Şefkat
24 Nisan 2020
Eğlence
24 Nisan 2020
Dönüşüm
24 Nisan 2020
@beliff
1 hafta önce

2.sezon bekleniyor 😊

murat
murat
1 ay önce

2.sezon ne zaman baslıyor

Recep AVCI
Recep AVCI
9 ay önce

2. Sezonu bekliyoruz süper kalite çok iyi, teşekkürler Sinefy ...

Önder
Önder
1 yıl önce

Bir gecede tüm bölümlerini izleyerek bitirdim. Söyleyecek çok şeyim var var ama unutmadan nereden nasıl başlayayım bilmiyorum. Öncelikle sosyal medyada büyük yaygara koparan, eşcinselliği özendiriyor, vurguluyor tarzı yorumlara yanıt vermek gerekiyor. Dizi de zerre kadar yaygara kopartılan hususların hiç biri yok. Ya ters algı yaratılarak çok güzel bir reklam yaratıldı ya da fikri olmadan zikri olan örümcek beyinlilerin uydurması oldu. Eğer ikinci seçenekse yobaz zihniyetlerden her zamankinden daha nefret eder oldum. ilkiyse, oldukça başarılı bir reklam çalışması olmuş, tebrikler 🙂 Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; dizi, izlenebilecek bir dizi mi? Kesinlikle evet. Hatta gayet başarılı. Diziyi sevmenize nedenler; 1998 senesinde geçtiği için 90'ların sonu, 2000'lerin başındaki müzikler, özenle seçilmiş, şarkı sözleri ile örtüşen sahnelere özenle yerleştirilmiş. Bu iyiydi. O dönemin efsane yerli ve yabancı şarkılarını çok iyi seçmişler. Şebnem Ferah şarkılarının olduğu sahneler çok iyiydi mesela. Tavsiyem diziyi bitirdiğinizde telefonunuzda shazam uygulaması yüklü değilse yükleyin, dizinin her bölümünü sabırla tekrar izleyip shazamda şarkıları bulun ve yerli-yabancı bir playlist yapın. inanın çok hoşunuza gidecek. Diğer sevme nedenim; 1997-2001 arası lise eğitimimi tamamladım. Yani benim lise dönemime geldiği için okul, karakterler, aile ile ilgili konularda bana ait olan ya da çevremde şahit olduğum herşeyi neredeyse birebir gördüm. Belki de gülünmeyecek sahnelerde bile sırf bu yüzden güldüğüm oldu. Çok ince ironik yaklaşımlar çok güzel bir şekilde yerleştirilmiş. örnek verirdim ama spoiler olacağı için veremiyorum. lise hayatımı gördüm yani dizide. bir noktada çok hüzünlendirmedi de değil. 7 ve 8. bölümün sonlarında gözyaşlarım süzüldü. diziyi izleyenlere okumadılarsa iki kitap tavsiyem olacak. Selçuk Aydemir'in önce "Mahalleden Arkadaşlar" sonra da "Liseden Arkadaşlar" kitaplarını okumalarını dilerim. dizi üzerine çok iyi gidecektir. Dizide aşk, nefret, şiddet, abartılı olmadan çok iyi işlenmiş. 2. bölümde konser sahnesinde bir figüranın üstünde Sons Of Anarchy dizisinde kullanılan çeket vardı. Dizinin de logosuydu aynı zamanda. Araştırdım bulamadım bilen varsa söylesin o zamanlarda bu isimde bir grup var mıydı diye ama 2008'de yayın hayatına başlayan dizinin logosunu 1998 yılında geçen bir hikayede görmek de tebessüm ettirdi. :) olacak o kadar diyelim. Sevmediğim tarafına gelince; açıkcası dizide sevmediğim bir şey yoktu. 6.2 gibi bir puanı var ama 7.5 'i rahat hak ediyor bence. Uzun oldu, özür dilerim. İyi seyirler.

@sila234
1 yıl önce

miqemmel

@cann
1 yıl önce

2 kere 8. Bölüme kadar izledim bikaç kez daha izlerim ya 🙂

@eyups
1 yıl önce

Donuyor mu sizde de

@thoruncekici12
2 ay önce

Hayır

@ilxan
1 yıl önce

çok iyi film sitesi 🙂

@pinkblood
1 yıl önce

Kesinlikle çok güzel nasıl son bölüme geldim anlamadım. Güldürüyor düşündürüyor ağlatıyor gerçekten aşk gibi 😁

@salehtr04
1 yıl önce

bu filme benzer film onere bilirseniz cok sevinirim

@durankara79
1 yıl önce

2. sezon ne zaman gelicek ?

Henry Morgan
Henry MorganYönetici
1 yıl önce

Net bir tarih yok .

Muhammed Can Meşale
Muhammed Can Meşale
1 yıl önce

ağa şu diziye bide gazapizim unutulacak dunler gelse var ya offf derim tek eksiği o sanki emeği geçen herkese teşekkür ederim

Önder
Önder
1 yıl önce

Belli sahnelere yakışırdı, doğru. Fakat dizi, bir dönemi hatta 1998 senesi içinde yaşananları anlattığı için müziklerde dikkat ederseniz o dönemin müzikleri vardı. Yani yaratmak istediği ambiyansı diyelim bozabilirdi. Unutulacak Günler, yeni bir şarkı sonuçta.

Yılmaz Giriş
Yılmaz Giriş
1 yıl önce

baya etkileyici ve duygulandırıcı bir dizi ve kaliteli

@wallveins
1 yıl önce

1 günde bitirdim derin duygular yarattı bende nedense,son bir kaç günde yaşadığım psikolojik durumlar dan dolayı kendime hakim olamadım muhtemelen sebebide budur.

@salehtr04
1 yıl önce

artik gelsin bu lutfeen