Sinefy
Mobil Uygulamaları

Devam Ediyor
Capitani

Genel Bakış

Genç bir kızın cesedi, Lüksemburg'un kuzeyindeki kırsal Manscheid köyünün yakınındaki ormanda bulundu. Ülkenin güneyinden huysuz bir dedektif olan Luc Capitani, davanın başına getirilir. Kuzeylilerin kapalı, komünal ve koruyucu zihniyetinde yol almakta zorlanan Capitani, kendisini istemeden genç ve cesur bir yerel polis memuru Elsa Ley'in yardımına bağımlı bulur. Memurlar, kendilerini bir sır ve yalanlar ağının içinde bulurlar. Bir katilin peşine düşen Capitani, şok edici gerçeği keşfederken kendi iblisleriyle yüzleşmek zoru...Devamını Göster

Bu dizi özeti Sinefy yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Suç
Ülke
LU
Süre
31 dk
Takipçiler
7
IMDb Puanı
8.5 (52 oy)
Yapım Yılı
2019
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Capitani fragmanını izle
2019
@muhammed
5 gün önce

FAZLA BEKLENTİ İÇİNDE OLMADAN BÖLÜMLERİ KISA ÇEKİLMİŞ YORMAYAN BİRŞEYLER İZLEYELİM DERSENİZ OLUR VASAT DENEBİLECEK TARZDA OYUNCULUKLAR VAR.

ERHAN
ERHAN
5 gün önce

idare eder. meraktan sonuna kadar izledim

Önder
Önder
6 gün önce

Lüksemburg Polisiyesi. Evet şaka gibi geliyor ama birçok insanın belki de haritada yerini gösteremeyeceği, spor, sanat gibi kollarda herhangi bir ön planda olmayan sadece Avrupa'nın merkezinde, Avrupa'nın en gelişmiş ekonomiye sahip küçük dükalık Lüksemburg'dan oldukça sade, basit ama izlenebilirliği yüksek bir polisiye dizi çıkması beni çok şaşırttı. Her bölümde kafanızda bir sürü soru olacak, her bölüm sonu "dur, bir bölüm daha izleyeyim" hissiyatı uyandıracak bir dizi. Dizinin final bölümüne kadar herkesin ciddi manada "olağan şüpheli" pozisyonunda kalması da çok güzeldi bence. Ben, beklediğimden daha zevkli bir dizi ile karşılaştım. Bölüm sürelerinin 27-33 dk aralığında olması da sizi yormuyor ve dizinin içinde yüksek konsantrasyonla kalmanızı sağlıyor.

Kaptan
KaptanYönetici
6 gün önce

Harika bir yorum, ellerine emeğine sağlık. Sizin gibileri Sinefy'da görmek bizi mutlu ediyor. İyi seyirler dileriz.

Önder
Önder
5 gün önce

Asıl ben size teşekkür ederim. Çok uzun zaman internette bir sürü saçma sapan sitelerle boğuşmuşuz. En sonunda sizin gibi kaliteli bir site bulduğum için mutluyum. çevremdeki herkese de tavsiye ediyorum. İçerikleriniz çok güzel.