Runner
Flash
Rapidrame
Salgın - Contagion
Contagion

Genel Bakış

Ölümcül bir havadaki virüsün - günler içinde öldüren - bir salgını hızla büyür, dünyadaki tıp topluluğu bir tedavi bulmak ve virüsün kendisinden daha hızlı yayılan paniği kontrol etmek için yarışır.

Bu film özeti Henry Morgan Henry Morgan tarafından oluşturuldu.
Ülke
US
IMDb Puanı
6.6 (248320 oy)
Takipçiler
15
İzlenme
42224
Yapım Yılı
2011
Süre
106 dk
Salgın - Contagion fragman
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Contagion fragmanını izle
2011
Tunahan GÜL
Tunahan GÜL
1 gün önce

Güncel konu olan corona'yı çağrıştırdığı için şu günlerde bir hayli çok izlenen bir film oldu. Film güzel zaman geçirmek ve biraz gerilmek isteyenler için güzel bir film. Ancak bir benzer film olan The Flu filmi benim fikrime göre bu filmden daha başarılı ve izlenebilir. Eğer ikisi arasında bir seçim yapmam gerekse ben The Flu filmini seçerdim ancak bu seçim bu filmin kötü olduğu anlamına gelmez. Bu filmde oldukça başarılı.

@duraliozkan
4 gün önce

film süper ama üzücü ayni korana yi tarif ediyor durum giderek daha ciddi boyuta geciyor kimse farkinda degil. sayfaniz cok başarılı reklamsız olması cok iyi yeni filmler gelirse hic birakmam bu sayfayı anasayfama ekledim.

@yasins34
1 hafta önce

Müthiş bir site ne olursunuz böyle devam edin reklamsız ve her şey yerli yerinde tv programınız da harika...film mükemmel işlenmiş resmen bu günleri anlatıyor...

Henry Morgan
Henry MorganYönetici
1 hafta önce

Düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Tv Programı derken ne demek istediniz ?

@ysfates
6 gün önce

tv programı derken

whatever
whatever
1 hafta önce

CORONAAAAA!