Sinefy
Mobil Uygulamaları

Devam Ediyor
Family Guy

Genel Bakış

2000 yılından bu yana komedi ve animasyon dallarında Emmy adaylıklarının ve ödüllerinin gediklisi olan çizgi dizi Family Guy,sıra dışı Griffin ailesinin absürd hayatlarını ekranlara taşıyor. Zaman zaman The Simpsons efsanesine benzetilen çizgisi ile yıllardır geniş bir hayran kitlesi yaratan dizi, başı dertten kurtulmayan baba Peter Griffin, fedakar ama hafif bela paratoneri olan anne Louis ve onların üç çocuğu, ne yapsa yaramayan “loser” Meg, fil çocuk Chris, dünyayı ele geçirmeyi kafaya koyan bebek Stewieve tabii ki aileni...Devamını Göster

Bu dizi özeti walter tarafından oluşturuldu.
Türü: Animasyon, Komedi
Ülke
US
Süre
22 dk
Takipçiler
26
IMDb Puanı
8.1 (304.718 oy)
Yapım Yılı
1999
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Family Guy fragmanını izle
1999
@papatyaa
1 hafta önce

Hiçbir zaman bitiremeyeceğimi bilerek izlediğim tek dizi 🤣

@ustasifu
1 ay önce

En çok güldüğüm dizilerden biri. Keşke dizileri eklediğinizde de bildirim gelse. Haberim olmadığı için başka yerden izliyordum.

walter
walterYönetici
1 ay önce

dizi sayfalarında "takip et" butonuyla takibe aldığınız dizilerin yayınlanan bölümleri ve dizinin yayınlanma durumundan bildirim alabilirsiniz.

@ustasifu
1 ay önce

Anladım teşekkürler ancak benim demek istediğim filmlerde istek listesine ekleyen ben olduğum zaman bildirim geliyor. Diziyi de istek listesine ben eklemiştim ancak bildirim gelmedi. Kast ettiğim buydu.

walter
walterYönetici
1 ay önce

bazı dizileri/filmleri istek listesine bakmadan eklediğimiz zamanlarda istek sahibine bildirim atmıyoruz. bu sebeple bildirim almamış olabilirsiniz.