Devam Ediyor

Kingdoms of Fire (2019)

Ateş Krallıkları
Kingdoms of Fire

Genel Bakış

Ateş Krallıkları, Mısır, Suriye ve Osmanlı imparatorluğu arasında 15. ve 16. yüzyıllar arasında geçen tarihi bir dramadır. İki ana karakterin yükselişiyle Memlükler ve Osmanlılar arasında ortadoğunun kontrolü üzerindeki rekabeti göstermektedir.Memlüklerin son sultanı Kahire'deki II.Tuman bey ve İstanbul'daki sultan I.Selim.

Bu dizi özeti Stewie tarafından oluşturuldu.
Türü: Dram, Savaş, Tarih
Ülke
AE
Süre
50 dk
Takipçiler
17
IMDb Puanı
5.7 (0 oy)
Yapım Yılı
2019
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Kingdoms of Fire fragmanını izle
2019
@muhammed
1 hafta önce

CİĞERİ BEŞ PARA ETMEZ ADAMLARIN HAZMEDEMEDİKLERİ,YILLARCA KORKUDAN GIKINI ÇIKARAMADIKLARI ( GERÇİ ŞİMDİDE ÇIKARAMAZLAR ) OSMANLI'YI TENKİT ETMESİ ÜZERİNE YAPILMIŞ SAÇMA SAPAN BİR BİŞE . DİZİYİ YAPANIN DA İÇİMİZDEKİ YALAMALARININ DA CEDDİMİZE HAKARET ETME HAKKI YOK..

Şefik Ayhan
Şefik Ayhan
2 ay önce

Girin imdb'ye basın 1'i kimse izlemesin.

Şefik Ayhan
Şefik Ayhan
2 ay önce

Bu diziyi burdan kaldırmalısınız. Kurgu falan olarak bakmaz kimse olaya. Özellikle güzel ülkemde kitap okumuş ve araştıran insan sayısı bu kadar azken. Yabancı tarihçiler bile atalarımıza bizden daha fazla saygı duyuyor. Tekrar söylüyorum bunu burdan lütfen kaldıralım.

Elliot
ElliotYönetici
2 ay önce

Merhaba, Türkiyede çıkan haberlerden dolayı diziyi merak eden çok büyük bir kitle var ondan dolayı diziyi buraya koyduk ve uyarı niteliğinde bir notta ekledik. Amacımız insanların kafasını karıştırmak değil tam tersini yerine getirmek amacıyla ekledik.

ghost
ghost
3 ay önce

bu zamana kadar hep kendi bakış açımızdan tarih okuduk öğrendik izledik v.s. bakış açınızı değiştirirseniz çokta olamaz böyle bi tarih gibi gözükmüyor yani selimin cem sultana olan hırsından kuzenini öldürmesi falan çok abartılacak şeyler değil game of thrones ağzınız acık izlerken osmanlıda da illahaki taht olayları olacaktır ben anormal bi durum göremiyorum

@cilingir
3 ay önce

Arapların gözünden osmanlı barbarlığını izleyebileceğiniz kaliteli bir netflix dizisi. Tüm parayı introya yatırmışlar gibi gelmiyor değil. Oyuncular alışık olmadığımız arap tiplerden oluşuyor ve ara sıra kulaklığı çıkarıp izleyerek kulağınızdaki o tükürük hissiyatından kurtulabilirsiniz.

@xaera
3 ay önce

Osmanlı barbarlığını kaliteli bir şekilde izlemekmi ceddine barbar diyen insan o tükrüklere daha çok maruz kalır sen son ses dinle.

*/?>*/?>*/?>