Sinefy
Mobil Uygulamaları

Rapid
Moly
Soul - Soul
Soul
Soul

Genel Bakış

Joe Gardner, caz müziğini seven bir ortaokul öğretmenidir. Half Note Club'da başarılı bir performansın ardından aniden ruhunu bedeninden ayıran bir kazaya karışır ve yeni doğmuş bir çocuğa nakledilmeden önce ruhların geliştiği ve tutku kazandığı bir merkez olan You Semineri'ne taşınır. Joe, Dünya'ya geri dönmek için You Seminerinde çağlar geçirmiş olan 22 gibi eğitimdeki diğer ruhlardan yardım almalıdır.

Bu film özeti Kaptan Kaptan tarafından oluşturuldu.
Ülke
US
IMDb Puanı
8.1 (169977 oy)
Takipçiler
13
İzlenme
7923
Yapım Yılı
2020
Süre
90 dk
Soul - Soul fragman
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Soul fragmanını izle
2020
Yigit Cakir
Yigit Cakir
2 gün önce

Film size çok şey anlatıyor.Siz hangisini bulabileceksiniz? Çok duygusal bir film değil ama ağlattığı yerlerde oldu.Tavsiyem bunu izlemeniz.

@yagmurbal
4 gün önce

Kesinlikle izlenmesi gereken animasyonlardan bir tanesi. Sadece animasyon olarak bakmamak gerekir içinde bir çok anlam barındırıyor.

Hermione Potter
Hermione Potter
2 hafta önce

Kesinlikle çok güzel bir film. Müziğin insanın ruhunu gerçekten etkilediği bu filmde mükemmel bir şekilde anlatılmış.🙂😊🤩

@bladkwiat
1 ay önce

yaşam sokaklarda salına salına rüzgarı içine çekmek, kokuşmuş metroda yansımana bakıp keyiflenmek, öylesine açtığım bir animasyondan bu denli etkileneceğim aklıma gelmezdi

walter
walter
1 ay önce

hem eleştirel, hem güldürü öğeleri taşımasının yanı sıra aynı zamanda klasik "animasyonlar çocuk içindir" algısını işin içine felsefel ve metafizik öğeleri katmasıyla kırmış bir yapıt. öznel "iyi film" kıstaslarımca kıt geçmiş 2020 senesinde benim için en iyi/değerli ilk beşin içinde bulunuyor.

@emre20
1 ay önce

izlediğim en iyi 3 filmden biri

Ali Kerem
Ali Kerem
1 ay önce

:o Galiba bu evrende yenisin xD

@emre20
2 hafta önce

Yok çokşeçiciyim