Runner
Flash
Moly
Uri Gizli Operasyon - Uri: The Surgical Strike
Uri: The Surgical Strike

Genel Bakış

Türü: Aksiyon, Dram

Keşmir'deki Uri Ordu Üssü kampındaki kaba terör eylemlerinin ardından Hindistan, düşmüş kahramanlarının intikamını almak için tek bir hedefe yöneldi, bugüne kadarki en başarılı gizli operasyonda düşmana karşı savaşa girdi.

Bu film özeti Henry Morgan Henry Morgan tarafından oluşturuldu.
Ülke
IN
IMDb Puanı
8.4 (45545 oy)
Takipçiler
7
İzlenme
11388
Yapım Yılı
2019
Süre
138 dk
Uri Gizli Operasyon - Uri: The Surgical Strike fragman
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Uri: The Surgical Strike fragmanını izle
2019
@filmkolik
1 ay önce

Muhteşem film yapmışlar Hindistan film sektörünü kutlar filmi izlememizde emeği geçenlere çok teşekkür ederim. Kesinilikle izlenmesi gereken bir film 🕺

Önder
Önder
1 ay önce

İlk defa bir Hint yapımı film izledim. Özellikle filmin sonundaki aksiyon sahneleri, benzeri Amerikan yapımlarını aratmayacak kadar iyiydi. Bundan sonra Hint aksiyon filmleri izler miyim? Bu filmdeki gibiyse izlerim. Adamlar sinema konusunda kendi çaplarına nazaran oldukça başarılılar. Bollywood gerçeği de ortada zaten. Filmin içeriğinden ziyade işlenişine bakarsak; Hindistan-Pakistan arasındaki gerilimi göz önüne aldığınızda Hindistan için oldukça başarılı bir propaganda filmi olmuş. Pakistan'ı kaba, cahil göstermek için çok ince nüansları es geçmemişler. İşin siyasal kısmını göz ardı ederseniz gerçekten izlediğiniz zamana yazık olmayacak kadar iyi bir film olmuş. Oyunculuklar da o bölgenin insanına özgü bir şekilde başarılıydı bence.

@filmkolik
1 ay önce

Yorumun için teşekkürler

@karibov
2 ay önce

daha izlemedim ama kulağa ilginç geliyor

*/?>*/?>*/?>