İnternet tarihinin gördüğü en iyi 10 aksiyon filmi

En iyi komedi filmlerini burada sıralayacağız.

1. The Wandering Earth 2019 (2019)

60%

Güneş, kaçınılmaz bir şekilde Dünya'yı yüz yıl içinde içine çekecek ve yok edecek şekilde genişlemeye başladığında, birleşik insanlık, gezegeni Güneş Sisteminden devasa motorlar kullanıp iterek, onu yeni bir yere götürerek neslinin tükenmesini önlemenin bir yolunu bulur. Dört ışıkyılı uzaklıkta bulunan ev, binlerce yıl sürecek destansı bir yolculuğa dönüşür.

2. Miss Bala (2019)

57%

Gloria, tehlikeli bir sınır ötesi suç dünyasına çekildiğinde sahip olduğunu asla bilmediği bir güç bulur. Hayatta kalmak tüm kurnazlık, yaratıcılık ve güç gerektirir.

3. Life (2017)

66%

Uluslararası Uzay İstasyonu'nun altı üyeli ekibine, Mars'tan, beklenenden daha akıllı olduğunu kanıtlayan dünya dışı yaşamın ilk kanıtı olabilecek bir örnek üzerinde çalışmakla görev veriliyor.

4. Alpha (2018)

67%

Tarih öncesi geçmişte, genç ve tecrübesiz bir avcı olan Keda, bizon avcılığı ters gittiğinde kabilesinden ayrıldıktan sonra eve dönmek için mücadele eder. Geri dönüş yolunda beklenmedik bir müttefik bulacak.

5. Bloodshot (2020)

0%

Denizci Ray Garrison ve karısı öldürüldükten sonra, bir grup bilim adamı ekibi tarafından diriltildi. Nanoteknoloji ile geliştirilmiş, insanüstü, biyoteknoloji öldürme makinesi - Bloodshot'a dönüştü. Ray ilk önce diğer süper askerlerle birlikte çalıştığı için eski hayatından hiçbir şey hatırlayamıyordu. Ancak anıları yeniden hatırlamaya başladı ve hem kendisini hem de karısını öldüren adamı hatırladığında, intikam almak için, düşündüğünden daha fazlası olduğunu keşfetmek için tesisten ayrılır.

6. Rampage (2018)

61%

Primatolog Davis Okoye, doğuştan beri bakmakta olduğu olağanüstü zeki, gümüş sırtlı goril olan George ile sarsılmaz bir bağ paylaşıyor. Ancak kötü bir genetik deney ters gidiyor, bu yumuşak maymun muazzam büyüklüğünde öfkeli bir yaratığa dönüşüyor. Yakınlarda benzer şekilde değiştirilmiş diğer hayvanların olduğu da keşfediliyor. Yeni yaratılan bu alfa avcıları Kuzey Amerika’yı yırtıp yollarındaki herşeyi mahvediyorlar. Okoye, sadece bir felaketi durdurmak için değil, sürekli değişen ve savaş alanında ilerlemek için mücadele eden, sadece bir küresel felaketi durdurmak için değil, savaşılan bu durumu yenmek için itibarsız bir genetik mühendisi ile birlikte çalışıyor.

7. Cold Pursuit (2019)

62%

Bir kar temizleme aracı sürücüsü olan Nels Coxman'ın sessiz aile hayatı, oğlunun cinayetinin ardından canlandı. Nels, Viking'in ortaklarını birer birer ortadan kaldırarak öldürmekten sorumlu tuttuğu ilaç efendisi Viking için kederli bir av başlar. Nels, Viking'e yaklaştığında eylemleri daha beklenmedik ve şiddetli sonuçlar doğuruyor.