Şaşırtıcı Bilim-Kurgu Filmleri

İzlerken çok şaşıracağınız birbirinden güzel filmler

1. Lanetli Gözyaşları - The Curse of La Llorona (2019)

54%

Çocuk tehlikesinden şüphelenilen sorunlu bir annenin ürkütücü uyarısını yok sayarak, bir sosyal hizmet uzmanı ve kendi küçük çocukları, yakında korkutucu bir doğaüstü alemin içine çekilir. La Llorona'nın ölümcül gazabından kurtulmalarının tek yolu; hayal kırıklığına uğramış bir rahip ve korku ile inancın çarpıştığı, çevresinden kötülükleri uzak tutmak için uyguladığı tasavvuf olabilir.

4. Bloodshot (2020)

0%

Guardians of the Galaxy filmlerinde Groot karakteriyle sesini duyup, Hızlı ve Öfkeli film serisiyle kendisini tanıyıp sevdiğimiz Vin Diesel, Galaksinin Koruyucuları filminden etkilenmiş olmalı ki rotasını çizgi roman filmlerine yöneltmiş durumda. Sony’nin üstlendiği “aşırı şiddet içeren” Bloodshot filmi için başrol olarak Vin Diesel seçildi. Film nanoteknoloji ile dirilen ve 'Harbinger' olarak bilinen süper güçlü serserileri benzetmekle görevlendirilen ölümcül şekilde yaralanmış bir askeri anlatıyor.

5. Rampage: Büyük Yıkım - Rampage (2018)

61%

Primatolog Davis Okoye, doğuştan beri bakmakta olduğu olağanüstü zeki, gümüş sırtlı goril olan George ile sarsılmaz bir bağ paylaşıyor. Ancak kötü bir genetik deney ters gidiyor, bu yumuşak maymun muazzam büyüklüğünde öfkeli bir yaratığa dönüşüyor. Yakınlarda benzer şekilde değiştirilmiş diğer hayvanların olduğu da keşfediliyor. Yeni yaratılan bu alfa avcıları Kuzey Amerika’yı yırtıp yollarındaki herşeyi mahvediyorlar. Okoye, sadece bir felaketi durdurmak için değil, sürekli değişen ve savaş alanında ilerlemek için mücadele eden, sadece bir küresel felaketi durdurmak için değil, savaşılan bu durumu yenmek için itibarsız bir genetik mühendisi ile birlikte çalışıyor.