Bir Şeylerle Meşgulken Kafa Yormadan İzleyebileceğiniz Çerezlik 20 Film Önerisi

Bekleme salonlarında, metro gibi taşıma araçlarında hızlıca zaman geçirmek, birşeylerle meşgulken bir taraftan da keyifli bir film izlemek istediğinizde yada sırf uyumak için açabileceğiniz birbirinden eğlenceli kafa yormayan 20 çerezlik filmi bir araya getirdik. 

2. Zombieland (2009)

76%

Columbus, onu korkutan şeyden kaçma alışkanlığı kazanmıştır. Tallahassee'nin korkuları yok. Eğer yapsaydı, sürekli yaşayan kıçlarını tekmeleyecekti. Zombiler tarafından istila edilen bir dünyada, bu ikisi mükemmel bir şekilde evrimleşmiş kurtulanlardır. Ama şimdi, hepsinin en korkunç umudu: birbirlerini incelemek üzereler.

3. Yukarı Bak - Up (2009)

82%

Carl Fredricksen tüm hayatını dünyayı keşfetmeyi ve hayatı sonuna kadar yaşamakla hayal ederek geçirdi. Ancak 78 yaşındayken, yaşamı bir kader bükümü (ve Russell isimli 8 yaşındaki ısrarcı bir Vahşi Doğa Gezgini) hayatına yeni bir kira verinceye kadar geçirmiş görünüyor.

4. Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi - 10 Things I Hate About You (1999)

73%

Yeni okulunun ilk gününde Cameron anında hayallerinin muhteşem kızı Bianca'ya düşer. Tek sorun, Bianca'nın huysuz, tamamen çekilmez ablası Kat da dışarı çıkana kadar çıkması yasak. Sorununu çözmek için Cameron, Kat için bir maç olabilecek tek adamı seçer: kendi başına kötü bir üne sahip gizemli kötü bir çocuk.

6. Adı Çıkmış - Easy A (2010)

70%

Ortalama bir lise öğrencisi olan Olive, sosyal duruşunu ilerletmek için okulun dedikodu dedikodusunu kullanmaya karar verdiğinde radarın altında varlığını bir gecede görüyor. Şimdi sınıf arkadaşları ona karşı dönüyor ve en sevdiği öğretmen ve dikkati dağılmış rehberlik danışmanı da dahil olmak üzere okul yönetimi endişeleniyor. Komik bir şekilde kendine has ebeveynlerinin desteği ve uzun zamandır ezilmesinden biraz yardım alarak Olive, kötü şöhretli yeni kimliğini almaya ve söylenti değirmeni bir kez ve herkes için ezmeye çalışıyor.

8. Ters Yüz - Inside Out (2015)

81%

Büyümek engebeli bir yol olabilir ve babası San Francisco'da yeni bir işe başladığında Orta Batı yaşamından sökülmüş olan Riley için bir istisna değildir. Riley'nin rehberlik duyguları - Sevinç, Korku, Öfke, İğrenme ve Hüzün - Genel Müdürlük'te yaşıyor, Riley'nin zihnindeki kontrol merkezi, günlük yaşamda ona tavsiyelerde bulunuyorlar ve her şeyi olumlu tutmaya çalışıyorlar, Yeni şehir, ev ve okul.

12. Deadpool (2016)

81%

Deadpool, eski Özel Kuvvetler operasyonu yapan paralı asker Wade Wilson'un, kendisini hızlandırılmış iyileştirici güçlerle bırakan haydut bir deneye tabi tutulduktan sonra, ego Deadpool'u benimsemiş olan haydut bir deneyime maruz kaldığını anlatıyor. Yeni yetenekleri ve karanlık, çarpık bir mizah anlayışıyla donanmış Deadpool, hayatını neredeyse mahveden adamı avlıyor.

14. Limit Yok - Limitless (2011)

74%

Hayatı, beyninin yüzde yüzünü kullanmasına ve kendisinin mükemmel bir versiyonu haline gelmesine izin veren çok gizli bir "akıllı ilaç" tarafından dönüştürülen başarısız bir yazar hakkında paranoyayla çalışan bir aksiyon gerilim filmi. Geliştirilmiş yetenekleri yakında bu karanlık komik ve kışkırtıcı filmde yeni hayatını tehdit eden gölgeli güçleri çekiyor.

17. Patrondan Kurtulma Sanatı - Horrible Bosses (2011)

69%

Nick, Kurt ve Dale için, günlük öğütmeyi daha tolere edebilecek tek şey, dayanılmaz patronlarını toza öğütmek olacaktır. Bırakma bir seçenek değildir, bu nedenle, birkaç çok fazla içeceğin ve acele eden bir ex-con'ın bazı şüpheli tavsiyelerinin faydasıyla, üç arkadaş kendi işverenlerinden kurtulmak için kıvrımlı ve görünüşte kusursuz bir plan tasarlarlar ... kalıcı.

19. Umut Işığım - Silver Linings Playbook (2012)

77%

Hayat her zaman plana göre gitmez. Pat Solatano (Bradley Cooper) her şeyini kaybetti - evi, işi ve karısı. Şimdi kendini sekiz ay geçirdikten sonra annesi (Jacki Weaver) ve babası (Robert DeNiro) ile tekrar yaşadığını görüyor. Pat, ayrılıklarının zorlu koşullarına rağmen hayatını yeniden inşa etmeye, pozitif kalmaya ve karısıyla bir araya gelmeye kararlı. Pat'ın ailesinin tek istediği, ayağa kalkması ve ailelerinin saplantılarını Philadelphia Eagles futbol takımı ile paylaşması. Pat, kendine has sorunları olan gizemli bir kız olan Tiffany (Jennifer Lawrence) ile tanıştığında işler karışır. Tiffany, Pat'ın karısıyla tekrar bağlantı kurmasına yardım eder, ancak karşılığında karşılığında çok önemli bir şey yaparsa. Anlaşmaları ortaya çıktıkça, aralarında beklenmedik bir bağ oluşmaya başlar ve her ikisinde de gümüş astarlar belirir.

20. Çılgın Aptal Aşk - Crazy, Stupid, Love. (2011)

74%

Cal Weaver Amerikan rüyasını yaşıyor. İyi bir işi, güzel bir evi, harika çocukları ve Emily adında güzel bir eşi var. Cal, görünüşte mükemmel bir hayat, Emily'nin sadakatsiz olduğunu ve boşanmak istediğini öğrendiğinde ortaya çıkar. 40'ın üzerinde ve aniden bekar olan Cal, arkadaşlığın kararsız dünyasında şaşırır. Gir, Cal'ı kanatlarının altına alan ve ona kadınlarla nasıl vurulacağını öğreten kendine özgü bir oyuncu olan Jacob Palmer'a girin.