2020 Film Önerileri: Yılın En İyi Yabancı Film Önerileri

2020 film önerileri konusunda kime güveneceğinizi biliyorsanız, izlemeye değer filmler bulmak düşündüğünüz kadar zor değil. Zamanınızın çok değerli olduğunu biliyoruz. Sinefy olarak kaçıramayacağınız, gişe rekorları kıran en iyi filmlerden, imdb puanı yüksek olmasa da kesinlikle izlemeniz gereken filmlere kadar 2020 film önerilerimizi en iyi şekilde listelemek için elimizden geleni yapacağız. Eğer bir film izlenmeye değerse, burada olmasını istiyoruz.Zamanınızı boşa harcamamaya söz veriyoruz. Bunlar 2020'nin en iyi film önerileri.

2. The Gentlemen (2020)

78%

Mickey Pearson, Londra'da bir marihuana imparatorluğu kurarak zenginleşen Amerikalı bir gurbetçidir. Mickey Pearson artık emekli olmak istemektedir. Ancak emekli olabilmek için yüklü bir miktarda nakit paraya ihtiyacı vardır. Bu durum onu komple ve rüşvetin döndüğü baştan çıkarıcı bir dünyanın içine düşürür.

3. Enigma (2019)

65%

İki Dedektif bazı benzersiz cinayetler için ipuçları arıyor. Yakın bir arkadaş, arkadaşını temizlemek için inancını bulur ve çok kötü bir adam bu gerilim filminin ana karakterlerini oluşturur.

4. Ip Man 4 - İp Man 4: Final (2019)

74%

Ip Man 4, Wilson Yip tarafından yönetilen ve Raymond Wong tarafından hazırlanan Hong Kong biyografik dövüş sanatları filmidir. Ip Man filminde dördüncü olup aynı isimdeki Wing Chun büyük ustasının hayatına dayanıyor ve Donnie Yen rolünü yeniden canlandırıyor. WingChun dövüş tekniğinin ustası Ip Man'ın hayatını izlemeye devam edeceğiz.

5. Agramon's Gate (2020)

45%

Bir psişik okuyucu ve Medium bir partiye davet edilir. Bir şey çok yanlış gidiyor ve diğer taraftan partiden insanları rahatsız etmek için bir şey geliyor. Gizemi çok geç olmadan çözmeleri gerekiyor. Agramon'u durdurmak kolay olmayacak.

10. Blood on Her Name (2020)

56%

Bir kadının vicdanı ölü adamın cesedini ailesine iade etmesini istediğinde kazayla öldürmeyi örtbas etme kararını kontrolden çıkarır.

14. Funhouse (2020)

62%

Dünyanın dört bir yanından 8 ünlü bir çevrimiçi gerçeklik şovunda yarışmaya davet edildiğinde, kısa süre sonra hayatları boyunca oynadıklarını fark ediyorlar, çünkü oylananlar korkunç sonuçlara maruz kalıyorlar, tüm dünyaya canlı yayın yapıyorlar.