Gelmiş Geçmiş En iyi Filmler

Gelmiş Geçmiş En iyi Filmleri bu listede sıralayacağız.

4. Bloodshot (2020)

0%

Guardians of the Galaxy filmlerinde Groot karakteriyle sesini duyup, Hızlı ve Öfkeli film serisiyle kendisini tanıyıp sevdiğimiz Vin Diesel, Galaksinin Koruyucuları filminden etkilenmiş olmalı ki rotasını çizgi roman filmlerine yöneltmiş durumda. Sony’nin üstlendiği “aşırı şiddet içeren” Bloodshot filmi için başrol olarak Vin Diesel seçildi. Film nanoteknoloji ile dirilen ve 'Harbinger' olarak bilinen süper güçlü serserileri benzetmekle görevlendirilen ölümcül şekilde yaralanmış bir askeri anlatıyor.

5. Rampage: Büyük Yıkım - Rampage (2018)

61%

Primatolog Davis Okoye, doğuştan beri bakmakta olduğu olağanüstü zeki, gümüş sırtlı goril olan George ile sarsılmaz bir bağ paylaşıyor. Ancak kötü bir genetik deney ters gidiyor, bu yumuşak maymun muazzam büyüklüğünde öfkeli bir yaratığa dönüşüyor. Yakınlarda benzer şekilde değiştirilmiş diğer hayvanların olduğu da keşfediliyor. Yeni yaratılan bu alfa avcıları Kuzey Amerika’yı yırtıp yollarındaki herşeyi mahvediyorlar. Okoye, sadece bir felaketi durdurmak için değil, sürekli değişen ve savaş alanında ilerlemek için mücadele eden, sadece bir küresel felaketi durdurmak için değil, savaşılan bu durumu yenmek için itibarsız bir genetik mühendisi ile birlikte çalışıyor.

whatever
whatever
1 ay önce

Diğer koleksiyonlarda da aynı filmleri görünce acaba dedim aynı koleksiyona mı giriyorum ama sadece 1-2 film değişmiş. Geri kalan filmleri bayağı sevmiş olmalısınız.

Henry Morgan
Henry MorganYönetici
1 ay önce

Koleksiyonlarımız test amaçlı oluşturulduğu için tekrar eden içerikler olmuş olabilir. Kendi koleksiyonlarınız oluşturabilmeniz mümkün; Koleksiyonlar > Yeni koleksiyon oluştur seçeneği ile kendi koleksiyonlarınız oluşturabilirsiniz.