Sinefy
Mobil Uygulamaları

Sevgililer gününde sevgiliyle beraber izlenebilecek tavsiye filmler

Bu koleksiyonu sevgililer gününde baş başa vermiş ve ne izleyeceklerine karar verememiş sevgililere tavsiyeler vermek için oluşturduk. Bu özel günde içi sevgi dolu partnerlerin beraber izleyerek günlerini ve ilişkilerini anlamlandırmaları için bir fırsat olan bu film derlemesinin keyfini çıkartın! Birlikteliğinizle mutlu bir ömür ve keyifli seyirler dileriz!

1. Aşıklar Şehri - La La Land (2016)

80%

Arzu eden bir aktris olan Mia, seçmeler arasındaki film yıldızlarına ve caz müzisyeni Sebastian'a pis çubuklarda kokteyl partisi konserleri oynayarak sıyırıyor, ancak başarı arttıkça aşklarının kırılgan kumaşından kurtulmaya başlayan kararlarla karşı karşıya kalıyorlar. ve birbirlerinde sürdürmek için çok çalıştıkları hayaller onları parçalamakla tehdit ediyor.

4. Aşk ve Gurur - Pride & Prejudice (2005)

78%

Gürcü döneminde soyulmuş İngilizler arasında sevgi ve yaşam hikayesi. Bay Bennet, zorba karısı ve beş kızı ile Hertfordshire'da yaşayan bir beyefendi, ancak ölürse, evlerini hiç tanışmayan uzak bir kuzen miras alacaktır, bu nedenle ailenin gelecekteki mutluluğu ve güvenliği, kızların iyi durumda olmasına bağlıdır. evlilikler.

5. Zamanda Aşk - About Time (2013)

78%

Başka bir tatmin edici olmayan Yeni Yıl partisinden sonraki gece, Tim'in babası oğluna ailesindeki erkeklerin her zaman zaman içinde seyahat etme kabiliyetine sahip olduğunu söyler. Tim, tarihi değiştiremez, fakat kendi hayatında olanları ve başına gelenleri değiştirebilir - böylece bir kız arkadaşı alarak dünyasını daha iyi bir yer haline getirmeye karar verir. Ne yazık ki, bu düşündüğü kadar kolay olmadığı ortaya çıkıyor.

6. Senden Önce Ben - Me Before You (2016)

75%

Çıkmaz işler arasında küçük bir kasaba kızı yakalanır. Yüksek profilli, başarılı bir adam bir kazanın ardından tekerlekli sandalyeye bağlanır. Adam, yeni bekçisi olmak için altı aylığına işe alınana kadar hayatının yaşamaya değmeyeceğine karar verir. Dünyalar birbirleriyle ayrılırlar ve bir arada tutulurlar, ikisi kayalık bir başlangıç yaparlar. Fakat kız, erkeğe yaşamın yaşamaya değer olduğunu kanıtlamaya kararlı ve birlikte bir dizi maceraya girdiklerinde, her biri dünyalarını ikisinin de hayal edemeyeceği şekilde değişen buluyor.

8. Gün Doğmadan - Before Sunrise (1995)

81%

Amerikalı Jesse, Viyana'ya giderken Paris'e dönen bir öğrenci olan Céline ile tanışır. Uzun görüşmelerden sonra aralarında şaşırtıcı bir bağlantı kurduktan sonra Jesse, Celine'i onunla birlikte trende inmeye Viyana'ya ikna etti. ABD'ye olan uçuşu ertesi sabah yola çıktığından ve konaklama için parası olmadığı için, Viyana ve diğerlerinin deneyimlerini alarak şehri birlikte geziyorlar.

12. 50 İlk Öpücük - 50 First Dates (2004)

68%

Henry, kadınları baştan çıkarma konusunda yetenekli bir oyuncudur. Ancak bu veteriner, tamamen hatırlama konusunda ilginç bir problemi olan Lucy ile tanıştığında, tekrar tekrar ve tekrar aşık olmanın mümkün olduğunu fark eder. Çünkü keyifli Lucy'nin kısa süreli hafızası yok, bu yüzden Henry nihayet onu ayağından süpürene kadar her gün woo yapmak zorunda.

13. Umut Işığım - Silver Linings Playbook (2012)

77%

Hayat her zaman plana göre gitmez. Pat Solatano (Bradley Cooper) her şeyini kaybetti - evi, işi ve karısı. Şimdi kendini sekiz ay geçirdikten sonra annesi (Jacki Weaver) ve babası (Robert DeNiro) ile tekrar yaşadığını görüyor. Pat, ayrılıklarının zorlu koşullarına rağmen hayatını yeniden inşa etmeye, pozitif kalmaya ve karısıyla bir araya gelmeye kararlı. Pat'ın ailesinin tek istediği, ayağa kalkması ve ailelerinin saplantılarını Philadelphia Eagles futbol takımı ile paylaşması. Pat, kendine has sorunları olan gizemli bir kız olan Tiffany (Jennifer Lawrence) ile tanıştığında işler karışır. Tiffany, Pat'ın karısıyla tekrar bağlantı kurmasına yardım eder, ancak karşılığında karşılığında çok önemli bir şey yaparsa. Anlaşmaları ortaya çıktıkça, aralarında beklenmedik bir bağ oluşmaya başlar ve her ikisinde de gümüş astarlar belirir.