mA best

Bu koleksiyon 11 November 2019 tarihinde oluşturulmuştur.
Oluşturan: Stewie

1. Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 - Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011)

81%

Harry, Ron ve Hermione, kötü Voldemort'u bir kez ve herkes için yok etme arayışlarına devam ediyorlar. Her şey genç büyücüler için umutsuz görünmeye başladığında, Harry Voldemort'un müthiş becerilerini kazanma gücü ona sahip güçlerin bir üçlüsünü keşfeder.

5. 3 Aptal - 3 Idiots (2009)

84%

'Ferris Bueller’ın Day Off' geleneğinde, canlandırıcı bir zihni ve altından bir kalbi olan asi bir şakacı hakkında bu canlandırıcı komedi geliyor. Rascal. Joker. Dreamer. Genius ... Asla 'Rancho' gibi bir üniversite öğrencisiyle tanışmadın. Hindistan'ın en prestijli üniversitesine geldiği andan itibaren, Rancho'nun tuhaf planları, kampüsü baş aşağı çeviriyor - iki yeni en iyi arkadaşının hayatı. Birlikte, okulun tedirgin ve kalpsiz dekanı 'Virüs' için hayatı sefil yaparlar. Fakat Rancho, dekanın seksi kızının dikkatini çektiğinde, Virus, '3 salak' ı bir kez ve herkes için salladı.

15. Family Guy (1999)

81%

İşlevsiz Griffin ailesinin maceralarını içeren hasta, bükülmüş, politik olarak yanlış ve Freakin 'Sweet animasyon dizisi. Şaşırtıcı Peter ve uzun süredir acı çeken Lois'in üç çocuğu var. Stewie (annesini öldürmek ve dünyayı ele geçirmek için eğilmiş parlak ama sadist bir bebek), Meg (en yaşlı ve şehirdeki en popüler olmayan kız) ve Chris (orta çocuk, çok parlak değil ama film tutkusu var) ). Ailenin son üyesi, konuşan bir köpek ve bir evcil hayvandan çok daha fazlası olan Brian'dır, Martinis'i yudumlarken ve kendi yaşam sorunları boyunca sıralama yaparken Stewie'yi kontrol altında tutar.

18. Rick ve Morty - Rick and Morty (2013)

93%

Rick, zihinsel dengesiz fakat bilimsel olarak yetenekli, yakın zamanda ailesiyle yeniden bağlanan yaşlı bir adam. Zamanının çoğunu, genç torunu Morty'yi, uzay ve alternatif evrenler boyunca tehlikeli, tuhaf maceralar içine alarak geçiriyor. Morty'nin hali hazırda dengesiz aile hayatıyla birleşince, bu olaylar Morty'nin evde ve okulda çok fazla sıkıntı yaratmasına neden oluyor.

19. La casa de papel (2017)

86%

Tarihin en büyük soygununu yapmak için, Profesör adında gizemli bir adam tek bir özelliği olan sekiz soyguncu grubunu işe alır: hiçbirinin kaybedecek bir şeyi yoktur. Beş aylık inziva - her adımı, her ayrıntıyı, her olasılığı ezberlemek - polis güçleri tarafından kuşatılmış ve intiharlarının bulunup bulunmadığını bulmak için güçleri içinde düzinelerce rehine bulunan İspanya Ulusal Sikke ve Pul Fabrikası'na kapandı. bahis her şeye ya da hiçbir şeye yol açmaz.